HAKKIMIZDA


   
        Merhum Mehmet Varolan'ın kurucusu olduğu ve Orhan Varolan'ın 1971 yılında babadan aldığı bayrağı başarı ve gururla taşıdığı otomotiv sektöründe 1957'den beri hizmet vermekte olan VAROLAN OTOMOBİLCİLİK SANAYİ ve TİCARET A. Ş. geçen süre içinde ve değişen piyasa koşullarında müşterilerinin isteklerini koşulsuz karşılamak adına kendini geliştirmiştir ve geliştirmeye de devam etmektedir. 
        Ürün gruplarına Duracell Akü Bölge Bayiliği, İnci Akü Endüstriyel Bölge Bayiliği, Petronas Madeni Yağlar Bölge Bayiliği'ni de dahil eden firmamız, siz değerli iş arkadaşlarına hizmet vermeye devam etmektedir.
        Kurumsal yapısı müşteri memnuniyetine odaklı ve ahlaki ticaret anlayışı olarak yoluna devam eden firmamız prensip edindiği ilkelerden ödün vermeden ticari hayatını sürdürmektedir.

 

 
VİZYONUMUZ
       Karşılaşılan sorunlara hızlı ve etkili çözümler sunarak dünya genelinde hizmet veren ticari firmalar arasında dürüst ve ilkeli ticaret prensibi ile lider bir firma olmaktır.
 

MİSYONUMUZ

       Prensip olarak benimsediğimiz ilkelerden ödün vermeden kaliteli ürünler ve kaliteli hizmetler sunarak ticari ve ahlaki değerlere sahip çıkan, sektörde öncü bir marka haline gelmektir.