HAKKIMIZDA


             Mehmet Varolan'in kurucusu oldugu ve Orhan Varolan'in babadan aldigi bayragi 43 yildir basari ve gururla tasidigi otomotiv sektöründe 50 yili askin süredir hizmet vermekte olan VAROLAN OTOMOBILCILIK SANAYI ve TICARET A.S. geçen süre içinde geliserek degisen piyasa kosullarinda müsterilerinin isteklerini kosulsuz karsilamak adina kendini gelistirmis ve gelistirmeye de devam etmektedir.

          Ürün gruplarina Duracell Akü Bölge Bayiligi ,Inci Akü Endüstriyel Bölge Bayiligi ,Tofas Oto Yedek Parça Bayiligi, Petronas Madeni Yaglar Bölge Bayiligi'ni de dahil ederek yoluna devam eden firmamiz siz degerli is arkadaslarina hizmet vermeye devam etmektedir.

         Kurumsal yapisi, müsteri memnuniyetine odakli ve ahlakli ticaret anlayisi ile yoluna devam eden firmamiz prensip edindigi ilkelerden ödün vermeden ticari hayatini sürdürmektedir.

VİZYONUMUZ

         Tüm paydaslarimiza hizli ve etkili çözümler sunmak ve "dürüst ticaret, dogru fiyat" prensibi ile hareket etmektir.

MİSYONUMUZ

          Yarattigimiz markayi ticari degerlere sahip çikarak daha yukarilara tasimak ve kendimize prensip olarak belirledigimiz ilkelerden ödün vermeden sektöründe lider markalardan biri olmaktir.