ÜRÜNLER

Starter Akümülatörler

CA-CA Akümülatörler

Stasyoner Akümülatörler

Traksiyoner Akümülatörler

Stasyoner Akümülatörler

Stasyoner Akümülatör (sabit tesis)

Sanayi tipi akülerdir. Sabit Tesislerde çalışan, Kurşun-Asit Az Bakımlı üretilen stasyoner akümülatörler 25 Ah'den 5000 Ah'e kadar 2'şer Voltluk hücreler halinde OpzS (tüplü), Full Enerji Aküleri üretilip istenilen gerilime göre montaj yapılmaktadır. 12 Voltluk ve 6 Voltluk Blok kutularda 300 Ah'e kadar üretim yapılmaktadır. Haberleşme, ulaşım, hastane, güç istasyonları, kontrol sistemleri, sulama ve pompa istasyonları, emniyet aydınlatmaları güneş pilleri gibi her türlü kesintisiz güç gereken yerlerde kullanılırlar. Bütün tipleri çok az bakım isteyen özellikte olup blok olanların plastik kutu ve diğerlerinin isteğe göre şeffaf kutu içinde olanları vardır.
Stasyoner grubundan tam kapalı emdirilmiş seperatörlü ve valfli bakım gerektirmeyen sabit tesis akümülatörleri de üretilmeye başlanmıştır. Kapalı (özel havalandırma gereksinimi olmayan) alanlarda UPS, santral, gibi uygulamalar için güç kaynağı olarak kullanılırlar.

Mutlu Akü ürün yelpazesine ağırlıklı olarak Kesintisiz Güç Kaynakları Sisteminde kullanılan gerçek kuru tip tam bakımsız (VRLA) akümülatörlerini eklemiştir. Türkiye'de ilk olan (VRLA) tip akümülatör kullanım alanları; telekominikasyon, muhtelif elektrik ve telefon santralleri, elektrik üretim şirketleri, acil aydınlatma, yangın-alarm sistemleri gibi sıralanabilir.

  • Minitrak & Full Enerji Aküleri
  • VRLA - AGM - UPS Sistemleri
  • Sabit Tesis Kurşun Asit Akümlatörleri (OPzS Serisi)
  • Şeffaf Monoblok Sabit Tesis Akümlatörleri (Opz S Blok Serisi)